Ile kofeiny ma zielona herbata?

Ile kofeiny ma zielona herbata?

Zielona herbata zawiera między innymi katechiny - silne antyoksydanty, pomagające usuwać wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się organizmu. Picie naparu z jej liści pomaga redukować poziom złego cholesterolu LDL oraz chroni układ sercowo-naczyniowy.

Sałatka na śniadanie

Sałatka na śniadanie - dlaczego warto?

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Warto zatem zadbać o to, by dostarczało nam ono wszystkich najważniejszych składników odżywczych. Zdrowe śniadanie i pyszna kawa to najlepszy sposób aby zacząć dzień.

Przekąska - słona czy słodka?

Przekąska - słona czy słodka?

Przekąski to niewątpliwie symbolem współczesnego świata, czego oznaką jest znaczny wzrost ich popularności na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Zdrowa przekąska do pracy

Zdrowa przekąska do pracy

Brak czasu i ciągła gonitwa w pracy, sprawiają że coraz częściej zaniedbujemy posiłki. Pracownicy biurowi coraz częściej zadowalają się zjedzeniem szybkiej przekąski, nie wstając nawet od biurka.

Kilka mniej znanych faktów o kawie

Kilka mniej znanych faktów o kawie

Faktem jest, iż kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Szacuje się, że każdego roku na całym świecie wypija się ponad 400 miliardów filiżanek kawy.

Automaty sprzedające dla szkół

Automaty sprzedające dla szkół

Zasadność montowania automatów sprzedających w szkołach wciąż podlega dyskusji wśród niektórych środowisk. Niemniej, problem ten skupia się głównie wokół oferty...