Zdrowa żywność

Zdrowa żywność - owoce

AUTOMATY ZE ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ

Z terminem zdrowej żywności stykamy się bardzo często. Słyszymy o niej w mediach, a na półkach w sklepach zauważamy coraz więcej produktów, określanych jako zdrowe. Dla wielu osób zdrowa żywność staje się nie tyle modą, co sposobem na dbanie o siebie.

Jak jednak odżywiać się właściwie, skoro nasz styl życia nie zawsze na to pozwala i często raczymy się szybkimi, kalorycznymi przekąskami?

SZYBKO, ALE ZDROWO

Okazuje się, że zdrowa żywność nie musi być ani droga ani wymagać długiego przygotowania. Przekąski, po które sięgamy między posiłkami mogą, a nawet powinny, być zdrowe. Gdy mamy ochotę na coś słodkiego, można sięgnąć po nie mniej smaczny, ale zdrowszy zamiennik słodyczy, na przykład batonik z musli. Odpowiedzią na oczekiwania wielu osób, które pragną odżywiać się mądrze są automaty ze zdrową żywnością, które firma Gutmat posiada w swojej ofercie.

Zdrowa żywność - migdały

NASZE AUTOMATY

Nasze nowoczesne automaty ze zdrową żywnością pozwalają na raczenie się smacznymi przekąskami oraz propagowanie zdrowego odżywiania. W naszej ofercie znajdują się urządzenia, sprzedające np.

  • Bakalie
  • Suszone owoce
  • Przekąski musli, crunchy
  • Wafle kukurydziane, ryżowe
  • Woda źródlana
  • Soki 100%

ZDROWIE JEST NA CZASIE

Zdrowa żywność cieszy się obecnie coraz większym uznaniem, a nasza firma uważa, iż należy możliwie najczęściej promować jej wpływ na zdrowie. Dostępność przekąsek w automacie jest nowoczesnym i skutecznym sposobem na budowanie świadomości konsumentów.

POZNAJ OFERTĘ NASZYCH AUTOMATÓW!

Zdrowa żywność w szkole

W naszej ofercie posiadamy automaty ze zdrową żywnością skierowaną do szkół propagujących zdrowe odżywianie wśród dzieci i młodzieży. Wszystkie produkty sprzedawane w automatach są zgodne z wymogami rozporządzenia Ministra Zdrowia dotyczącymi żywienia na terenie placówek szkolnych.