Brak czasu i ciągła gonitwa w pracy, sprawiają  że coraz częściej zaniedbujemy posiłki. Pracownicy biurowi coraz częściej zadowalają się zjedzeniem szybkiej przekąski, nie wstając nawet od biurka.

Wygoda oraz szeroki zakres możliwości automatów sprzedających, są doceniane przede wszystkim w dużych przedsiębiorstwach i zakładach produkcyjnych, ale nie tylko.

Czym jest zdrowa przekąska?

Małe przekąski w ciągu dnia, stanowiące uzupełnienie tradycyjnych 3 posiłków to codzienność niemalże każdego z nas. Bardzo często jednak, najzwyczajniej zapominamy o ich przygotowaniu bądź zabraniu do pracy. Coraz częściej również brak czasu, sprawia iż nie mamy czasu na wymyślenie i wcześniejsze przygotowanie czegoś zdrowego jako przekąskę.

W takiej sytuacji automat sprzedający stanowi niemalże idealne rozwiązanie.

Zdrowa przekąska to przede wszystkim możliwie najmniej cukru, konserwantów oraz wszelkiego rodzaju ulepszaczy. Oczywiście świetnie sprawdzą się w tej roli wszelkiego rodzaju owoce i warzywa oraz np. wszelkiego rodzaju mieszanki orzechów.

Faktem również jest, iż niekiedy najlepsza przekąska to najprostsza przekąska. Połączenie owoców oraz orzechów stanowi idealny przykład. Jedna gruszka i garść migdałów to mniej niż 200 kcal, a jednocześnie spora dawka potrzebnych witamin, minerałów, błonnika oraz zdrowych tłuszczy.

Dzięki takiej przekąsce nie tylko zadbamy o linię, ale również pobudzamy mózg do dalszej pracy.


Zobacz też:


Kilka pomysłów na zdrową przekąskę do pracy

Rutyna to największy problem związany z przygotowywaniem przekąsek do pracy. Różnorodność codziennych przekąsek ma ogromne znaczenie zarówno z uwagi na walory smakowe jak i odżywcze. Oto kilka pomysłów na zdrową i smaczną przekąskę do pracy.

Masło orzechowe i banan

Połączenie masła orzechowego i banana to niezwykle energetyczna i sycąca przekąska. Plastry banana posmarowane masłem można spożywać bez niczego lub w połączeniu np. z chlebem ryżowym.

Hummus i marchewka

Hummus dostarcza dużej ilości energii do organizmu, jednocześnie nie podnosząc poziomu cukru we krwi. Dodając marchewkę otrzymujemy pyszne połączenie smakowe.

Czerwona papryka

Czerwona papryka w połączeniu z guacamole to przekąska o wysokiej zawartości minerałów. Dodatkowo, czerowna papryka posiada dużą zawartość wody, dzięki czemu wspomaga mózg podczas pracy umysłowej.

Kanapka z łososiem i serem

Kanapka z łososiem, serem oraz szypiorkiem to ogromna ilość białka oraz węglowodanów. Tego typu przekąska to duża dawka energii. Spradzi się zarówno podczas aktywnego dnia w pracy jak i przed treningiem.

Orzechy

Orzechy to wybór bardzo zdrowy i wysokokaloryczny. Obniżają one poziom chlesterolu i mają pozytywny wpływ na serce. Ponieważ są bogate w tłuszcze, orzechy zapewniają uczucie sytości na dłużej.

Automat ze zdrową żywnością

w-biurze

Decydując się na automat vendingowy, przed podjęciem decyzji odnośnie dostępnego asortymentu, warto zasięgnąć nieco informacji na temat produktów jakie pracownicy chcieliby w nich kupować. Nawet krótka ankieta, którą można przeprowadzić praktycznie z dnia na dzień, umożliwi uzyskanie listy produktów, które będą najchętniej kupowane.

W odpowiedzi na oczekiwania ze strony naszych klientów, asortyment dostępny w automatach Gutmat został poszerzony również o całą gamę, zdrowych produktów. Naszym klientom oferujemy możliwość wyboru wielu różnych, zdrowych przekąsek tj. suszone owoce, przekąski musli, bakalie i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem 604 398 703. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Nasza firma świadczy usługi vendingowe na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy najnowsze maszyny i szybki serwis.

Oferta produktowa maszyn sprzedających

Wraz z rosnącym zainteresowaniem wokół maszyn vendingowych, najemcy coraz większą uwagę poświęcają ofercie produktowej jaką może oferować automat sprzedający.

Dlaczego tak się dzieje i dlaczego warto dobrze przemyśleć zakres produktów jaki oferować będzie automat sprzedający we firmie? Ponieważ „jesteśmy tym, czym jemy”, a rodzaj spożywanych posiłków nie tylko wpływa bezpośrednio na zdrowie człowieka, ale również samopoczucie.

Dlatego, szczególnie w takich miejscach jak szkoły czy firmy, coraz większą popularność zdobywają automaty sprzedające ze zdrowymi przekąskami.

Zdrowa przekąska w pracy - to się opłaca

Zapewniając nieprzerwany dostęp do zdrowych produktów dzięki maszynie sprzedającej, wpływamy na poprawę samopoczucia pracowników, a tym samym większą efektywność w pracy. Dodatkowy atut to oszczędność czasu na przygotowanie posiłku np. w kuchni firmowej. Oferta naszej firmy to również automaty ze zdrową żywnością, które stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla dużych jak i mniejszych firm.

Możliwość zakupu zdrowych, wyszukanych produktów sprawia również, iż miejsce pracy odbierane jest znacznie lepiej.