Co na przekąskę?

Co na przekąskę?

Zdrowy tryb życia jest obecnie bardzo na czasie. To bardzo dobra informacja, ponieważ większa świadomość w kwestii wyborów żywieniowych sprawia, że ludzie są zdrowsi, mają więcej energii i po prostu czują się lepiej.

Jak poprawić atmosferę w pracy?

Jak poprawić atmosferę w pracy?

Obecna sytuacja na rynku pracy znacząco się zmieniła. Jeszcze kilka lat temu o dobrą i satysfakcjonującą ofertę pracy było naprawdę trudno. Dziś to "praca szuka człowieka", ale zdobycie dobrego pracownika to nie wszystko.

Kawa z alkoholem

Kawa z alkoholem

Polska tradycja parzenia kawy jest wyjątkowo uboga i w typowym gospodarstwie domowym sprowadza się do zalewania kawy mielonej lub rozpuszczalnej wrzącą wodą.

Kawa mocha

Kawa mocha

Kawa to jeden z ulubionych napojów ludzi, który spożywany jest właściwie codziennie, w różnych konfiguracjach smakowych, zarówno na zimno, jak i na ciepło. Stanowi także doskonały dodatek do wielu dań oraz ciast.

Herbata rozgrzewająca

Herbata rozgrzewająca

Trwający obecnie sezon ferii sprzyja wyjazdom na narty oraz innym aktywnościom na zewnątrz. Długie przebywanie w niskiej temperaturze doprowadza jednak do wychłodzenia organizmu. Zatem po powrocie ze stoku lub pieszej wycieczki organizm należy rozgrzać od środka.

Różnica między cappuccino a latte

Różnica między cappuccino a latte

Według badań CBOS, aromatyczna kawa stanowi istotny element diety 80 % dorosłych Polaków. Roczne spożycie kawy w Polsce wynosi średnio 500 filiżanek na osobę! Po jaką kawę sięgają Polacy -  czarną, latte, cappuccino?