Zobacz również


Aby automat z przekąskami stanowił urozmaicenie w miejscu pracy, powinien posiadać odpowiedni asortyment. Mimo, że przekąska kojarzy się raczej z czymś słodkim, nie brakuje wielbicieli smaków pikantnych. Pikantne przekąski o wyrazistym smaku - jalapeno czy papryczki chilli to świetny sposób na urozmaicenie asortymentu automatu sprzedającego w miejscu pracy (i nie tylko).

Nie tylko walory smakowe

przekaska-pikantna-2Przekąski o pikantnym smaku to nie tylko wyrazisty smak. Okazuje się również, że w wielu przypadkach to również korzyści zdrowotne.

Zawarte w pikantnych przekąskach papryczki chilli, kurkuma czy cynamon pobudzają metabolizm, przyspieszają spalanie kalorii, a także mogą ograniczać apetyt.

Niektóre przyprawy, takie jak kurkuma, imbir i czosnek pomagają zmniejszać stany zapalne w organizmie. Co ciekawe łagodzą one również bóle głowy, bóle związane z zapaleniem stawów, a także łagodzą objawy nudności.

Jak wskazują ostatnie badania, niektóre pikantne przyprawy mogą mieć właściwości zwalczające raka. Występująca w papryczkach chilli kapsaicyna, zatrzymuje wzrost niektórych komórek rakowych jednocześnie nie uszkadzając, otaczających je komórek zdrowych.

Pikantna przekąska - idealna na przerwę w pracy

Pikantne przekąski w firmowym automacie sprzedającym to bez wątpienia ciekawe urozmaicenie. Automaty Gutmat, oprócz przekąsek słodkich, mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju przekąski pikantne lub słone.

Do najpopularniejszych pikantnych przekąsek, zaliczyć należy:

  • Chipsy Cheetos Flamin Hot
  • Chipsy Cheetos Crunchy Cheese
  • Bake Rolls Bekon
  • Pikantne orzeszki ziemne
  • Kabanosy pikantne
  • Nachos tortilla chips z chilli

Dodaj pikanterii we firmie i poczekalni

Automaty sprzedające Gutmat to najlepszy sposób na wdrożenie rozwiązań vendingowych. Specjalizujemy się w obsłudze firm urzędów oraz obiektów użyteczności publicznej. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w dobraniu najtrafniejszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki konkretnej lokalizacji.

 

pakietki vending w poczekalni, ostre przekąski z automatu, automaty sprzedające we firmie, automat z pikantnymi przekąskami