Zobacz również


Codzienny rytm dnia zależny jest od planu, jaki tworzymy by efektywnie realizować swoje zadania. Reguły, jakie ustalamy, a także codzienne małe przyjemności składają się na pozytywny lub negatywny bilans dnia. Co zatem sprawia, że podobne do siebie, następujące w niezmiennym rytmie dni mogą być wyjątkowe? Przyzwyczajenia, radości, chwile relaksu, dzięki którym nawet na co dzień można poczuć odrobinę beztroski. Zarówno w pracy, na uczelni, w obiektach użyteczności publicznej oraz sportowych dostępne są automaty do kawy, napojów oraz przekąsek.

Czy te małe przyjemności, dostępne na wyciągnięcie ręki wpływają na pozytywny bilans dnia? Oczywiście!

Automaty do kawy - gdzie warto je zastosować?

Dla osób, potrzebujących błyskawicznej porcji energii mocne espresso może zdziałać cuda. Dla tych, którzy uwielbiają delektować się kawą dłużej i cenią delikatny smak, cafe latte machiato będzie doskonałym początkiem dnia. Chwila przerwy? Wspólna kawa rzeczywiście zbliża, nawet jeśli wokół znajduje się mnóstwo postronnych osób. Automaty do kawy, napojów zimnych, słodkich i słonych przekąsek są urządzeniami, do których przywykli pracownicy, klienci galerii handlowych, urzędów, obiektów sportowych lub kulturalnych.

Szybko, łatwo dostępne produkty znanych marek są chętnie wybierane w chwili przerwy. Skorzystanie z automatu do kawy lub przekąsek to doskonała okazja do zawarcia znajomości. Te urządzenia stały się obowiązkowym elementem wyposażenia tak wielu miejsc, że nie wyobrażamy sobie bez nich rzeczywistości.

Dlaczego automat do kawy sprawdzi się w Twojej firmie?

Wyjście pracownika do kawiarni może trwać od 15 minut do nawet godziny. Czas udania się do automatu jest znacznie krótszy. Jeżeli dbałość o efektywną pracę i tym samym większy zysk firmowy jest priorytetem, zasadność wstawienia ekspresu do kawy w siedzibie firmy jest potwierdzona. Integracja pracowników przy wspólnej kawie to również doskonały spsób na zwiększenie efektywności pracy oraz poprawę atmosfery w zespole.

Dzięki niej o efekty nie będzie trudno. W małej firmie brakuje miejsca na kącik kawowy z ekspresem, stolikami lub nie ma potrzeby inwestowania w przygotowanie takiej przestrzeni? Wynajem ekspresu do kawy to najlepsze rozwiązanie. 

Automat do kawy na wynajem - zalety

Wynajem automatów do kawy, przekąsek, napojów zimnych jest znacznie lepszym rozwiązaniem dla firmy niż zakup urządzeń na własność. Eliminacja ryzyka błędu przy dopasowaniu urządzenia do potrzeb działalności to jeden z najważniejszych atutów wynajmu. Drugim z nich jest serwisowanie urządzeń wynajmowanych, dbałość o regularne uzupełnianie automatów oraz możliwość dopasowania rodzaju i wielkości automatu do potrzeb pracowników lub/i klientów firmy.

Wybierając automat do kawy na wynajem nie musi obowiązywać przez z góry określony czas. Otwartość na zmiany i oczekiwania klienta? Zdecydowanie tak.

Umowa wynajmu automatu do kawy - jakie są możliwości?

Podpisując umowę wynajmu urządzenia typu automat/dystrybutor kawy, napojów gorących, zimnych lub przekąsek można skorzystać z opcji dopasowania wielkości i rodzaju urządzenia do specyfiki działalności.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu rodzaj wybranego urządzenia nie sprawdzi się w konkretnym miejscu, umowa daje możliwość zmiany. W sytuacji, gdy zmianie ulegnie ilość pracowników, obroty w firmie, zwiększone zostanie zapotrzebowanie na produkty z automatu umowa może zostać zmieniona. Negocjując warunki umowy można zmienić jej przedmiot w zakresie czasu obowiązywania, rodzaju i rozmiaru urządzenia oraz częstotliwości i warunków serwisowania. 

Automaty do kawy - dlaczego ważna jest jakość?

Z dbałością o najwyższą jakość działania urządzenia oraz asortymentu, oferowanego w dystrybutorze warto wybrać ofertę wynajmu automatu z produktami markowymi. Znane nazwy oraz ugruntowana jakość produktów, związanych z ich renomą znacznie wpływają na częstotliwość korzystania z automatów. Jakość, tak ważna w każdym momencie dnia może wpłynąć na obraz Twojej firmy w oczach pracowników i klientów, a zarazem na udaną chwilę relaksu.