Zobacz również


Pandemia COVID-19 i związany z nią, trwający już ponad rok lockdown, wywierają ogromny wpływ na branżę turystyczną. Obok gastronomii stała się ona jedną z najbardziej poszkodowanych branż w naszym kraju. Już w połowie marca 2020 roku hotele objęte zostały ścisłymi restrykcjami dotyczącymi prowadzenia. W następnych miesiącach pojawił się całkowity zakaz świadczenia usług noclegowych.

W efekcie, coraz większym zainteresowaniem cieszą się apartamenty na wynajem krótkoterminowy.

Nie tylko nocleg

ap-02-2Należy jednak pamiętać, że hotele nie są dla turystów wyłącznie wygodną przestrzenią przeznaczoną do nocowania.

Hotel to także możliwość skorzystania z restauracji czy hotelowego baru. Dostęp i jakość posiłków jest często ważnym kryterium wyboru określonej oferty. Czy istnieje zatem możliwość  zorganizowania dostępu do posiłków również w przypadku apartamentów na wynajem…?

Automaty sprzedające dla apartamentów

Asortyment dostępny w automacie sprzedającym może być dostosowany w sposób indywidualny. Nowoczesna technologia stosowana w branży vendingowej, umożliwia również sprzedaż pełnowartościowych, gorących posiłków.

Asortyment znacznej większości maszyn sprzedających to przede wszystkim napoje i przekąski. Warto jednak pamiętać, iż w przypadku branży turystycznej, dla wielu gości również jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Posiłek z automatu 

To jak najbardziej realna opcja. Automat sprzedający w apartamencie może każdego dnia zapewnić gościom ciepłe posiłki w postaci gotowych, zdrowych dań. Co więcej, takie przekąski, jak jogurt, kefir czy pełnoziarniste krakersy, świeża żywność w postaci kanapek, a nawet sałatek owocowych i warzywnych doskonale sprawdzających się jako szybkie drugie śniadanie lub podwieczorek to tylko kilka spośród opcji wyboru całej palety pożywnych, pełnych witamin i składników mineralnych produktów oraz dań.

Oczywiście nieprzerwany dostęp do kawy, herbaty i zimnych napojów stanowi ogromny atut w przypadku każdego apartamentowca.

Indywidualne rozwiązania

Automat sprzedający w apartamencie mogą być stosowane zarówno dla całego budynku lub piętra, jak i pojedynczych apartamentów. Maszyna z pewnością będzie miłym zaskoczeniem i wspaniałym dodatkiem dla osób wynajmujących pokoje o wyższym standardzie. Dla właściciela, automat to również dodatkowe źródło zarobku w sezonie. 

By zachować nieustanną świeżość produktów, zwłaszcza żywności, automaty vendingowe Gutmat wynajmowane mogą być z opcją częstszej wymiany i uzupełniania produktów.

Dlaczego w sezonie warto wynajmować automaty vendingowe?

Automaty sprzedające Gutmat to niezwykle wygodne rozwiązanie. Usługi vendingowe w naszej firmie to systematycznie uzupełniane, najwyższej jakości produkty i praktycznie bezawaryjne maszyny.

Wynajem tych maszyn vendingowych zminimalizuje potrzebę robienia codziennych zakupów i samodzielnego przygotowywania posiłków, co w dobie zamkniętych lokali gastronomicznych może być uciążliwe. Mając możliwość zjedzenia śniadania, obiadu, kolacji oraz przekąsek w wynajmowanym apartamencie, goście zyskają więcej czasu na zwiedzanie i swobodne cieszenie się urlopem.