Zobacz również


Produktywność i atmosfera w pracy zależą od wielu czynników. Jednym z nich jest możliwość odpowiedniego nawodnienia w trakcie pracy.

Automaty z zimnymi napojami we firmie zyskują coraz większą popularność. Takie urządzenia świetnie sprawdzają się zarówno w niewielkich pomieszczeniach biurowych, jak i w dużych zakładach pracy.

Automat z napojami - rozwiązanie oferujące wiele zalet

buteleczkaDlaczego warto wynająć automat z zimnymi napojami? Maszyna vendingowa nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jednocześnie zapewnia pracownikom dostęp do ich ulubionych napojów.

Wykonujący swoje obowiązki personel, w każdym momencie może skorzystać z możliwości zakupu schłodzonej wody, soku czy innego napoju. Korzyści te są szczególnie odczuwalne latem i wiosną.

Zalet jest oczywiście o wiele więcej.

Wygoda dla pracowników - automat daje dostęp do szerokiej gamy różnych napojów, a zakupu można dokonać bardzo szybko. Brak konieczności przynoszenia do miejsca pracy własnych napojów oraz wychodzenia celem ich zakupu. 

Ekonomia - bardzo często automat jest rozwiązaniem tańszym. Ceny napojów z maszyny vendingowej mogą być niższe od tych w sklepach. Dla samej firmy również jest to najtańsza forma udostępniania pracownikom zimnych napojów.

Bezpieczeństwo w czasie pandemii - zakup produktu z automatu odbywa się bez kontaktu z drugim człowiekiem. Zakup odbywa się najczęściej poprzez naciśnięcie dwóch przycisków i dokonanie płatności za pomocą karty - w najbezpieczniejszej formie, czyli zbliżeniowo.

Urządzenie dostosowane do tempa współczesnego świata

Wynajęcie automatu ze schłodzonymi napojami to również znakomity sposób na dostosowanie się do tempa współczesnego świata. Automat to urządzenie,  pożądany napój na tyle szybko, że jego obowiązki nie będą mogły przez to ucierpieć. 

Automat z zimnymi napojami od firmy Gutmat

Automaty sprzedające Gutmat cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Z usług naszej firmy korzysta duża ilość firm oraz instytucji znajdujących się na terenie Warszawy i okolic.

Od początku działalności stawiamy przede wszystkim na elastyczność, dostarczając klientom indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Oferowane maszyny vendingowe, wyróżnia jakość oraz niski stopień awaryjności. Napoje z naszych automatów zawsze są odpowiednio schłodzone. Wybierając automaty Gutmat klient ma możliwość indywidualnego dopasowania wielkości maszyny i dostępnego w niej asortymentu (nie tylko o produkty dużych, znanych marek, ale również tych mniejszych).

Oferta dopasowana do konkretnych potrzeb

Automat vendingowy to świetne rozwiązanie w miejscach takich jak salon wystawowy, biuro, wnętrze zakładu produkcyjnego czy hala magazynowa. Jeśli firma stawia na promocję zdrowego stylu życia, w automacie znaleźć mogą się napoje o niskiej zawartości cukru.

Zapraszamy do kontaktu

Wynajem automatu z zimnymi napojami niesie za sobą wiele zalet. Szczególnie w realiach obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Dla pracowników to przede wszystkim możliwość wygodnego zaspokojenia pragnienia.

Pracodawca zyskuje dzięki temu, że osoby wykonujące swoje obowiązki mają stały dostęp do ulubionych napojów, co szczególne ważne jest w okresie wiosennym i letnim. Odpowiednie nawodnienie zapewnia dobre zdrowie i zachowanie produktywności.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 604 398 703. Z przyjemnością odpowiedmy na Państwa pytania i przedstawimy możliwe rozwiązania.