Możliwość zakupu przekąski, bez konieczności marnowania czasu na wyjście do sklepu czy restauracji jest niezwykle wygodne i praktyczne.

Oferta produktowa maszyn sprzedających

zdrowa-przekaskaWraz z rosnącym zainteresowaniem wokół maszyn vendingowych, najemcy coraz większą uwagę poświęcają ofercie produktowej jaką może oferować automat sprzedający.

Dlaczego tak się dzieje i dlaczego warto dobrze przemyśleć zakres produktów jaki oferować będzie automat sprzedający we firmie? Ponieważ „jesteśmy tym, czym jemy”, a rodzaj spożywanych posiłków nie tylko wpływa bezpośrednio na zdrowie człowieka, ale również samopoczucie.

Dlatego, szczególnie w takich miejscach jak szkoły czy firmy, coraz większą popularność zdobywają automaty sprzedające ze zdrowymi przekąskami.

Zdrowa przekąska w pracy - to się opłaca

Zapewniając nieprzerwany dostęp do zdrowych produktów dzięki maszynie sprzedającej, wpływamy na poprawę samopoczucia pracowników, a tym samym większą efektywność w pracy. Dodatkowy atut takie rozwiązania to oszczędność czasu na przygotowanie posiłku np. w kuchni firmowej.

Możliwość zakupu zdrowych, wyszukanych produktów sprawia również, iż miejsce pracy odbierane jest znacznie lepiej.

Czym jest zdrowa przekąska?

Małe przekąski w ciągu dnia, stanowiące uzupełnienie tradycyjnych 3 posiłków to codzienność niemalże każdego z nas. Bardzo często jednak, najzwyczajniej zapominamy o ich przygotowaniu bądź zabraniu do pracy. Coraz częściej również brak czasu, sprawia iż nie mamy czasu na wymyślenie i wcześniejsze przygotowanie czegoś zdrowego jako przekąskę.

W takiej sytuacji automat sprzedający stanowi niemalże idealne rozwiązanie.

Zdrowa przekąska to przede wszystkim możliwie najmniej cukru, konserwantów oraz wszelkiego rodzaju ulepszaczy. Oczywiście świetnie sprawdzą się w tej roli wszelkiego rodzaju owoce i warzywa oraz np. wszelkiego rodzaju mieszanki orzechów.

Faktem również jest, iż niekiedy najlepsza przekąska to najprostsza przekąska. Połączenie owoców oraz orzechów stanowi idealny przykład. Jedna gruszka i garść migdałów to mniej niż 200 kcal, a jednocześnie spora dawka potrzebnych witamin, minerałów, błonnika oraz zdrowych tłuszczy.

Dzięki takiej przekąsce nie tylko zadbamy o linię, ale również pobudzamy mózg do dalszej pracy.

Automat sprzedający we firmie - od czego zacząć?

w-biurze

Decydując się na automat vendingowy, przed podjęciem decyzji odnośnie dostępnego asortymentu, warto zasięgnąć nieco informacji na temat produktów jakie pracownicy chcieliby w nich kupować. Nawet krótka ankieta, którą można przeprowadzić praktycznie z dnia na dzień, umożliwi uzyskanie listy produktów, które będą najchętniej kupowane.

W odpowiedzi na oczekiwania ze strony naszych klientów, asortyment dostępny w automatach Gutmat został poszerzony również o całą gamę, zdrowych produktów. Naszym klientom oferujemy możliwość wyboru wielu różnych, zdrowych przekąsek tj. suszone owoce, przekąski musli, bakalie i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem 604 398 703. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Nasza firma świadczy usługi vendingowe na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy najnowsze maszyny i szybki serwis.