Automaty sprzedające w siłowniach i klubach fitness

Moda na zdrowy dotyczy nie tylko tego co jemy, ale również jak żyjemy. Aktywność fizyczna jest obecnie na czasie. Nic więc dziwnego, że kluby fitness i siłownie cieszą się sporą popularnością. Trend ten widoczny jest również w branży vendingowej.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, zainteresowanie automatami sprzedającymi zdrowe przekąski, z przeznaczeniem właśnie do klubów fitness, znacznie wzrosło. Możliwość stworzenia bardzo różnorodnej oferty produktowej dla każdego automatu, obsługa płatności bezgotówkowych, a także dostępność o każdej porze dnia i nocy to z pewnością główne atuty automatów sprzedających w siłowniach.

Warto dodać, iż trend tzw. „zdrowych automatów” rozwija się bardzo dynamicznie nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych krajach Europy.

Regularny trening i odpowiednia dieta

musli

Kondycja fizyczna i odpowiednia dieta to nierozłączne elementy zdrowego stylu życia. Jako, że klub fitness jest miejscem aktywności fizycznej dla zdecydowanej większości ludzi, warto aby w tym miejscu mieli oni również możliwość zakupu zdrowej przekąski.

Automat sprzedający jest najskuteczniejszym sposobem dostarczania odżywczych produktów zarówno dla klientów siłowni (przed, w trakcie i po treningu) jak i pracowników. Właściciele klubów fitness doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego chętnie wykorzystują potencjał maszyn sprzedających.

Polecamy również artykuł: Automaty sprzedające dla szpitali

Z punktu widzenia siłowni, automat sprzedający zdrowe produkty to nie tylko możliwość poszerzenia oferty i uatrakcyjnienia klubu dla klientów, ale również sposób na dodatkowy dochód. Warto zaznaczyć, iż obecna oferta firmy Gutmat w tym zakresie, umożliwia wykorzystanie potencjału sprzedaży bezobsługowej, przy minimalnym zaangażowaniu po stronie klienta.

Sprawny system uzupełnień oraz wysoki standard obsługi serwisowej sprawiają, iż automaty sprzedające Gutmat mogą działać działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dodatkowe dochody związane z sprzedażą napojów oraz żywności w tym modelu są możliwe bez potrzeby zatrudniania dodatkowego personelu.

Automaty sprzedające dla siłowni i klubów fitness

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą automatów vendingowych ukierunkowaną dla klubów fitness oraz siłowni. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Aby uzyskać dodatkowe informacje o tym, jak umieścić automat sprzedający w swojej firmie, porozmawiaj z naszym konsultantem już dziś!

Zapraszamy do kontaktu: +48 604 398 703