Przekąska na wyciągnięcie ręki

szpital-2

Dostęp do drobnych przekąsek to ogromne udogodnienie dla osób, które lubią jeść o nietypowych porach. To także dobre rozwiązanie dla personelu szpitala, pracującego w różnych godzinach oraz w nocy.

Możliwość zakupu gorącego napoju, orzeźwiającej, chłodnej wody, czy zdrowej przekąski takiej jak suszone owoce czy batonik musli w niejednej sytuacji okażą się niemalże luksusem.

Dodatkowy przychód

Obecnie, szpital tak jak każde inne przedsiębiorstwo, powinien być rentowny. Niestety, rentowność szpitala przekłada się na wiele różnych czynników - od kwestii związanych z personelem po dostępność specjalistycznego sprzętu czy zakres wykonywanych zabiegów.

Nie sposób pominąć zatem faktu, iż automaty sprzedające w szpitalu dają również możliwość uzyskania dodatkowych wpływów do budżetu. Biorąc pod uwagę, iż sprzedaż w tym modelu odbywa się bez konieczności angażowania personelu i odbywa się praktycznie w sposób nieprzerwany, jest to bardzo atrakcyjna forma osiągnięcia dodatkowych wpływów dla szpitala.

Niskie zapotrzebowanie na energię 

Wiele z urządzeń pracujących w szpitalu wykorzystuje sporo energii, co rzecz jasna przekłada się na konieczność pokrywania wysokich rachunków przez szpital. Niewątpliwym atutem automatów sprzedażowych GUTMAT jest możliwość wykorzystania, przyjaznych dla środowiska, energooszczędnych trybów pracy.

Możliwości w zakresie wyglądu

W miejscach takich jak szpital, zachowanie odpowiednich standardów na poziomie wizualnym jest niekiedy bardzo istotne. Faktem jest, iż zakres kolorów i dodatków powinien być dostosowany nie tylko do samego szpitala, ale czasem również do konkretnego oddziału.

Wygląd automatów Gutmat może być wykonany w różny sposób. Istnieje możliwość zastosowania zarówno weselszych motywów, nadających się na np. do oddziałów dziecięcych, jak i prostszej, bardziej stonowanej kolorystyki.

Uzupełnienia zawsze na czas

Decydując się na współpracę z firmą GUTMAT, wybieracie Państwo usługi najwyższej jakości. Lata obecności branży i zdobyte doświadczenie, pozwoliły nam wypracować szereg sprawdzonych metod w zakresie uzupełniania asortymentu, konserwacji oraz serwisowania maszyn.

Nasi pracownicy serwisowi, doskonale znają każdy model automatu. Wiemy jak często należy dokonywać uzupełnień, jakie są słabe i mocne strony każdej maszyny. Dokładamy też największych starań aby dział serwisowy funkcjonował możliwie najsprawniej. Dzięki temu braki w asortymencie czy awarie naszych maszyn są prawdziwą rzadkością.

Różnorodny asortyment

Pacjenci oraz osoby pojawiające się w szpitalu należą do wszystkich możliwych grup wiekowych. Naturalnym zatem jest, iż posiadają oni bardzo zróżnicowane preferencje i gusta. Możliwość indywidualnego dobrania oferty dla każdego automatu jest zatem ogromnym atutem.

Z jednej strony pozwala to generować możliwie największą sprzedaż i dodatkowe zyski dla szpitala. Z drugiej natomiast pozwala odpowiedzieć i spełnić oczekiwania pacjentów.

Polecamy również artykuł: Automaty sprzedające dla szkół

Podczas oczekiwania

Realia szpitali oraz centrów medycznych w Polsce niestety wciąż oczekiwanie w długich kolejkach. Pomimo nieznacznej poprawy na tej płaszczyźnie, czasami nawet ponad godzinne oczekiwanie w izbie przyjęć czy w kolejce do specjalisty nadal zdarza się bardzo często.

Możliwość skorzystania z maszyny sprzedającej, dla pacjentów oczekujących wizyty z pewnością jest dużym atutem. To też ogromne ułatwienie podczas oczekiwanie z dziećmi. Ciepła czekolada, czy słodki batonik z pewnością rozluźni nieco atmosferę i umili czas oczekiwania.

Automat sprzedający w szpitalu - na co zwrócić uwagę?

szpital-3Istnieje wiele korzyści wynikających z obecności automatu sprzedającego zarówno w publicznych jak i prywatnych szpitalach i placówkach zdrowia. Jednak warto wspomnieć, iż decydując się na tego typu rozwiązanie należy również przemyśleć i zaplanować kilka kwestii.

Czyszczenie

Placówka medyczna jest miejscem dość specyficznym. O ile nie jest to konieczne w przypadku innych, nawet dość dużych obiektów, tak w tym przypadku zalecamy codzienne czyszczenie maszyny. Codzienne czyszczenie maszyny przy pomocy płynu dezynfekującego (może być to spray) pozwoli utrzymać odpowiednią higienę. W prawdzie w zdecydowanej większości placówek medycznych, tego typu czyszczenie ogólnodostępnych powierzchni stanowi element codziennej rutyny, warto jednak o tym wspomnieć.

Odpowiedni dobór asortymentu

W firmie GUTMAT zdecydowanie zalecamy asortyment w zakresie zdrowych przekąsek i napojów. W miejscu takim jak szpital czy przychodnia warto dobrze przemyśleć oraz w miarę możliwości skonsultować z lekarzem asortyment jaki dostępny będzie w automacie sprzedającym. W przypadku kilku automatów sprzedających, ich asortyment może być różny, np. w zależności od oddziału, na którym są umieszczone.