„Połykanie” monet przez automat i świadomość, że nie zjemy naszej ulubionej przekąski odchodzi już w niepamięć. Nowoczesne maszyny vendingowe dbają o komfort wszystkich kupujących.

Formy płatności

Jedną z bardzo istotnych kwestii są formy płatności, jakie obsługują automaty. Współcześnie coraz więcej osób korzysta z kart płatniczych i tym samym rezygnuje z noszenia w swoim portfelu pieniędzy. Nie mając żadnych monet, nie mogą sobie pozwolić na zakup aromatycznej kawy lub chwilę rozluźnienia z batonem w ręku.

Aby umożliwić wszystkim klientom swobodne korzystanie z maszyn vendingowych zostały one przystosowane do potrzeb i wymagań współczesnych osób. Kupując wybraną przekąskę sami decydujemy o formie płatności. Możemy skorzystać ze swojej karty lub monet, którymi dysponujemy.

Ochrona pieniędzy

Automaty sprzedające zostały wyposażone w laserowy skaner. Dzięki niemu maszyna sprawdza, czy wybrany przez nas produkt znajduje się w niej. Jeśli po trzykrotnym skanie okaże się, że nie ma już naszej ulubionej przekąski możemy zdecydować się na inną lub wypłacić pieniądze. Nie musimy już stresować się „połkniętymi” przez automat monetami, które regularnie znikały z naszych portfeli.

Ponadto maszyny vendingowe posiadają walidator banknotów. Sprawdza on prawdziwość wrzuconych pieniędzy. Stanowi on ochronę przez próbami oszukania. Dzięki temu nie musimy się martwić, że monety, które automat wyda nam jako resztę będą podrobione. Może to jednak rodzić czasami frustrację, gdy wprowadzone przez nas banknoty zostają kilkukrotnie wyrzucone. Klienci powinni się jednak uzbroić w cierpliwość. Walidator dokładnie sprawdza każdą jedną monetę, więc czasami nawet przy kilku próbach będzie mieć wątpliwości. Może to świadczyć o tym, że powinniśmy przeczyścić brudny już banknot.

Czynne całą dobę

openZmorą wielu pracowników są sklepy czynne tylko w określonych godzinach. Właściciele firm, w których prowadzone są nocne zmiany powinni zadbać o możliwość zakupienia przez pracowników ciepłej kawy oraz kalorycznej przekąski, która pobudzi, doda im sił i pozwoli na dalsze wykonywanie swoich obowiązków. Maszyny vendingowe działają przez całą dobę, każdego dnia. Dzięki temu mamy pewność, że nasi pracownicy mają dostęp do wszystkiego, czego potrzebują.

Dodatkowym plusem automatów sprzedających jest ich szeroki asortyment. Dzięki niemu osoby wybierające się do pracy nie muszą myśleć o kupieniu oraz spakowaniu sobie posiłków. Każdego dnia mogą się zdecydować na inną przekąskę. Nie są znudzeni monotonnymi posiłkami i korzystają z różnorodnych produktów. Wynajęcie automatu sprzedającego przez właścicieli firm to szansa na stworzenie satysfakcjonujących i komfortowych warunków pracy dla całego zespołu.

Aromatyczna kawa

Ogromnym uznaniem cieszą się maszyny vendingowe przygotowujące napoje. Nic w tym dziwnego, skoro dzięki ich pracy każdego dnia zyskujemy możliwość skosztowania innej kawy. Cappuccino, Latte, a może mała czarna? To my decydujemy, na co aktualnie mamy ochotę. Różnorodność smaków zachwyci nasze podniebienia i pozwoli nam delektować się aromatycznymi napojami. Automaty sprzedające docenią także miłośnicy herbat oraz gorących czekolad, którzy mogą się nimi raczyć podczas swojej pracy.

Obecność automatów

Nowoczesne maszyny vendingowe to propozycja dla małych i dużych firm, w których pracownicy chętnie skorzystają z możliwości zakupienia pysznych przekąsek oraz aromatycznych kaw. Dzięki nim umilą swój dzień, pozwolą sobie na chwilę przerwy oraz zyskają siły, by skupić się na dalszej części swoich obowiązków.

Automaty sprzedające wykorzystują nowoczesną technologię, dbają o komfort wszystkich klientów i gwarantują bezpieczeństwo zakupów.